ABBYY Lingvo x6 Professional Edition English-Russian-Ukrainian

Hlavní obslužná slovníková aplikace "ABBYY Lingvo x6 Professional"

Více informací

Dostupnost: Tento produkt není na skladě a nelze objednat


Kontaktujte mě, až bude zboží dostupné.

Produkt si nejprve stáhnete z internetu a pak nainstalujete

900 Kč s DPH

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, zakoupili také:

Slovníky obsažené v ABBYY Lingvo x6 Professional Edition English-Russian-Ukrainian:

Seznam jazyků a slovníků ABBYY Lingvo

 • Slovníky pro 3 jazyky (angličtinu, ruštinu, ukrajinštinu)
 • České slovníky integrovatelné do aplikace ABBYY Lingvo x6 je třeba zakoupit zvlášť.
 • obecné a specializované slovníky z různých oblastí vědy a podnikání pro efektivní čtení odborné literatury, vedení obchodní korespondence, práci s dokumenty, komunikaci se zahraničními partnery a zákazníky.
 • Světově proslulý slovníky Oxfordský slovník angličtiny a Collins Cobuild Advanced Learner anglický slovník pro studenty angličtiny.

 

ABBYY Lingvo x6 Professional Edition (English-Russian-Ukrainian) (996 MB)

Vyzkoušejte si plnou 15denní verzi > stahujte ZDE

Informace: Po zakoupení stačí produkt aktivovat odblokovacím kódem, který vám zašleme

Více informací o instalaci SW získáte ZDE


ČESKÉ SLOVNÍKY pro SW  ABBYY Lingvo x6

Vyzkoušejte si DEMOVERZE českých slovníků > stahujte ZDE

Informace: Po zakoupení Vám zašleme plné verze objednaných slovníků.

Více informací o českých slovnících získáte ZDE

 

Seznam slovníků:

Angličtina

 • 2 výkladové slovníky (Oxford Dictionary of English, 3rd Edition; Collins Cobuild Advanced Learner’s English Dictionary. New Digital Edition 2008)
 • 45 specializovaných slovníků z různých oblastí vědy a podnikání
 • Gramatický slovník
 • Ozvučené rusko-anglické výrazy
 • 15 000 anglických slov namluvených rodilými mluvčími

 

Ukrajinský jazyk

 • 2 výkladové slovníky 
 • 6 tematických slovníků
 • 10 000 ukrajinských slov namluvených rodilými mluvčími

 

Ruský jazyk

 • Velký moderní slovník ruského jazyka
 • Velký slovník ruského jazyka
 • Ruská "byznys" slovní zásoba
 • Populární slovník ruského jazyka. Slovník encyklopedický.

Překlady

Překlady z angličtiny, ukrajinštiny do ruštiny a naopak.

České slovníky integrovatelné do aplikace ABBYY Lingvo x6 je třeba zakoupit zvlášť.

Snadné použití, rychlé rozhraní

Ušetřete si čas při hledání překladů s novým jednoduchým rozhraním ABBYY Lingvo. Ve slovníkové kartě je obsažen vyhledávací panel, takže se nemusíte  vrátit do hlavního okna pro zobrazení překladu dalšího slova. Funkce "hledání řetězce" je funkční obdobně jako u oblíbených vyhledávačů: při zápisu znaků se slovo postupně listuje ve slovníku a je ihned zobrazeno.

Kvalitní slovníky s ukázkami použití

Naučte překlad slova, synonym, antonym, idiomů hodnot a pevných výrazy pro 19 jazyků, stejně jako vybrat nejvhodnější překlad mezi příklady použití slov ve slovníku podrobných, phrasebook, slangových slovníků a Konverzační.

Četné příklady použití slov a hledat pro ně, a pomůže vyjádřit své myšlenky v cizím jazyce, použijte vhodný v této souvislosti, slova nebo fráze v korespondenci, psaní článků a jiné texty. Také to pomůže specializované slovníky jako jsou "slova v kontextu. Rusko-anglický katalog slovník pro ruské autory anglických textů. "

Hledat podle názvu položky, překlady, komentáře a příklady pomoci získat co nejvíce informací o vaší oblíbené slovo ve vizuální podobě.

Program obsahuje podrobný anglický slovník Oxfordský slovník angličtiny a akademické slovníku Collins Cobuild s aktuálním anglické slovní zásoby.

Gramatika Oxford

Dokonalá znalost anglické gramatiky s Oxford "Test it, Fix it" (pro úroveň Pre-intermediate a intermediate). Kurz je vynikající pro samostudium a je založen na principu "poučit se z vlastních chyb." Chcete-li začít trénink, je třeba si vybrat téma, provést cvičení a zkontrolovat odpovědi. Program ukáže,  správné odpovědi, a ty, které byly chybné, a poskytne příležitost seznámit se s gramatickými pravidly vybrané položky.

Tematické slovníky

Vyberte přesný "oborový" překlad, pokud jde o tematické slovníky z oborů právo, ekonomika, finance, marketing, bankovnictví a obchod, strojírenství, stavebnictví a architektura, ropa a zemní plyn, chemie, lékařství, biologie a dalších obory.

Přístup k on-line příkladů vycházejících z použití slov

Pokud jste připojení k internetu, ABBYY Lingvo x6 také poskytuje přístup k rozsáhlé on-line databázi základě překladů v angličtině, němčině a francouzštině. Program ukazuje příklady moderního použití slov a frází, věty umělecké i odborné literatury, legislativních a právních dokumentů z webových stránek. Díky této databázi si můžete vybrat přesný překlad slova, naučit se vyjadřovat své myšlenky, použít určitého obratu, najít nové překlady a příklady jejich použití. Databáze Translation nyní obsahuje více než 1 milion vět.

Zobrazení překladu v libovolné aplikaci

Získejte okamžitý překlad "najetím" kurzoru myši na slovo, obrázek, písmeno, titulky k filmu a soubory PDF. V překladovém okně můžete rychle přidat slovo do žádosti o zapamatování slova a poslouchat jeho výslovnost rodilými mluvčími.

Žádost o zapamatování slov

Rozšiřte svou slovní zásobu pro každý z jazyků zastoupených v programu díky aplikaci ABBYY Tutor. Pravidelně se učte nová slova jen pár minut  S pomocí speciálních cvičení, která jsou součástí Tutor, si můžete zapamatovat pravopis a výslovnost slov.

Chcete-li tento proces zefektivnit, nastavte si plán a procvičovací program bude probíhat podle plánu. Aplikace obsahuje kompletní slovník základní slovní zásoby v *angličtině, *němčině, *francouzštině, *španělštině, *italštině, *portugalštině. Slova v těchto slovnících se nejčastěji používají v moderním jazyku a jsou rozdělena podle témat (obchodní slovní zásoba, počasí, zajímavosti atd).

Další možnosti pro výuku cizích jazyků

Poslechněte si výslovnost slov rodilými mluvčími. Příklady jsou k dispozici pro *angličtinu, *francouzštinu, *němčinu, *španělštinu, *ukrajinštinu a *ruštinu.

Kontrola pravopisu slovesných tvarů slov v tabulce.

Vyhledávání slov ve slovníku Collins Cobuild také obsahuje příklady použití slov, gramatické informace a další informace o frekvenci slov a synonyma.

Použití gramatiky pro angličtinu.

Vlastní slovníky pro práci a studium

Kromě již existujících slovníků, ABBYY Lingvo x6 vám umožní vytvářet vlastní slovníky pro studium a práci. Zajistěte si materiál a rozšiřte slovní zásobu. Zachovejte si tak jednotnou terminologii při překládání firemních materiálů a specializované dokumentace.

Při vytváření vlastních slovníků máte možnost přidat ilustrace v kartě slova. To přispěje k dosažení lepšího překladu vysoce specializovaných výrazů v tematických textech. Uživatelé předchozích verzí produktu budou moci používat dříve vytvořené slovníky i v nové verzi.

 

* závisí na konkrétní verzi ABBYY Lingvo x6

 

Desktop/ Laptop PC

Operating System

Microsoft® Windows® 8/8.1, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista®, Microsoft Windows XP (Service Pack 3), Microsoft Windows Server® 2003, Microsoft Windows Server 2008 /2008 R2, Microsoft Windows Server 2012 /2012 R2. 

Notes: (1) Cyrillic dictionary support required to work with the Russian language interface; (2) To work with Chinese language dictionary, you need install Chinese language fonts first

Windows Installer 3.0 or greater is required.

Processor

1 GHz or faster processor

Memory

512 MB RAM or higher

Hard Disk Space

450 MB to 3,5 GB hard disk space, depending on the edition of ABBYY Lingvo x5 and the type of installation

DVD-ROM

For installation of the program

Sound card, headphones or loudspeakers

To listen to audio content

BrowserMicrosoft Internet Explorer® 6.0 and higher.

Important! This product requires activation.

ABBYY Lingvo x6 supports the following user interface languages: 
 

English UI language English 
Russian UI language Russian

Ukrainian UI language Ukrainian